  • Text
  • Text
TMR-M2-10H Çok Fonksiyonlu Asimetrik Zaman Rölesi
TMR-M2-10H 0,06 sn.... 10 saat Çok fonksiyonlu asimetrik zaman rölesidir
WHATSAPP İLETİŞİM
ÖZELLİK DEĞER
Ürün Kodu TMR-M2-10H
İşlemci Mikroişlemci tabanlı
Çalışma Sıcaklığı -5 °C ile +55 °C arası
Besleme Gerilimi
18.....280 VAC/DC  %20 (B1+N)
Zaman Aralığı 0,06 sn.... 10 saat
Kablo Kesiti 1x0,5-4mm
Vida Sıkma Tork Değeri 0,5 Nm
Standart Uyumluluğu IP20 EN 60529
Çalışma Frekansı 50-60 Hz
Kontrol Çıkışı 1 inversör, 10A / 250 VAC
Güç Tüketimi < 7A