| ÖZELLİK | DEĞER |
| Ürün Kodu | TMR-M2-10H |
| İşlemci | Mikroişlemci tabanlı |
| Çalışma Sıcaklığı | -5 °C ile +55 °C arası |
| Besleme Gerilimi |
18.....280 VAC/DC %20 (B1+N) |
| Zaman Aralığı | 0,06 sn.... 10 saat |
| Kablo Kesiti | 1x0,5-4mm |
| Vida Sıkma Tork Değeri | 0,5 Nm |
| Standart Uyumluluğu | IP20 EN 60529 |
| Çalışma Frekansı | 50-60 Hz |
| Kontrol Çıkışı | 1 inversör, 10A / 250 VAC |
| Güç Tüketimi | < 7A |