Aksa Mühendislik, bilinen ve tanınan bir mühendislik firması olarak tanımlanabilir. Pek çok alanda ürün ve çözüm hizmeti verdiği bilinmektedir. Eğitimli ve uzman bir kadrosu vardır. Bu sayede çokça işlerde başarılı olmuş ve güven kazanmıştır.

Aksa Mühendislik Nedir?

Aksa Mühendislik, uzun zamandır endüstriyel otomasyonun alanında faaliyet sürdürmektedir. Bunu otomasyon ürünleri ile de zirveye taşımaktadır. Ürün tedarik, servis hizmetleri, teknik destek gibi alanlarda hizmet veren bir firma olarak bilinir. Türkiye’de pek çok ilde bulunan Aksa Mühendislik, Gaziantep’te de hizmet vermektedir.

Aksa Mühendislik Ne İş Yapar?

Aksa Mühendislik, alanında bilinen bir firma olarak açıklanabilir. Bu firmanın sağladığı ve müşterilerinin de ilgisini çektiği bazı alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir:,
1. Ürünlerin hızlı bir şekilde tedarik edilmesi,
2. Sürücüler ile birlikte ilgili teknik desteği sağlamak,
3. Uzmanlardan meydana gelen teknik servis kadrosu,
4. Fabrikalarda verilen özel eğitimler,
5. Stoklu olan ürünlerle en az maliyet desteği sağlamak,
6. Uygun ve hızlı bir şekilde ürün seçimi yapmak,
7. Otomasyon işleminin yanı sıra şalt ürünlerin desteğini de sağlamak olarak sıralanabilir.

Aksa Mühendislik Ürünler Hakkında Bilgi

Aksa Mühendislik, LS Electric şalt ve otomasyon Gaziantep bayisidir. Müşterilere ve ilgili olan yerlere bu ürünleri en hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra Aksa Mühendislik, 2010 yılından beri etkili bir şekilde hizmet vermesinden dolayı bu alanda uzmanlaşmış ve kadrosunu da zaman içerisinde uzman kişilerden seçmeyi başarmıştır. Nihayetinde sundukları çözüm ve öneriler de her kesimden insanın ilgisini çekmeye devam etmektedir.

Aksa Mühendislik Çözümler Hakkında Bilgi

Aksa Mühendislik, alanında ürünler sunduğu gibi çözümleri de uygun koşullarda ve şekillerde yerine getirmektedir. Bu çözümler şu şekildedir:
1. Asansörün kontrol sistemi,
2. HVAC İklimlendirme hizmeti,
3. Makine ve İmalat OEM,
4. Endüstriyel tesisler,
5. Lojistik-vinç sistemi olarak sıralanabilir. Tecrübeli bir firma olmasından dolayı çözüm önerilerini hızlı bir şekilde sunmaktadır. Bu açıdan tercih edilen bir firmadır ve sadece Gaziantep’te değil, ülkenin birçok şehrinde yer almaktadır.

×
img

  Hızlı Teklif Al

  İletişim Bilgilerimiz

  Telefon

  +90 850 241 19 06

  Email Adresi

  info@opaxagrup.com.tr

  harun@opaxagrup.com.tr

  Adres

  Merkez: Metropol İstanbul 34750 Ataşehir/İstanbul

  Şube: İstiklal Mah. 104 cad. 16/B Isparta